CHMIELNA 2 / 31 WARSZAWA

Oryginalny żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 1L. KOD EAN: 8435118400619 OPIS PRODUKTU: 97 % Czysty Żel Aloesowy Kosmetyczny wyprodukowany z ekologicznego aloesu, który dojrzewa na
  Oryginalny żel Aloesowy do wszechstronnego zastosowania kosmetycznego z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 250ml KOD EAN: 8436571431042 Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny jest już w nowym opakowaniu,

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną propozycję biznesową. Jeśli myślisz o implementacji marki w swojej firmie, koniecznie napisz do nas lub skorzystaj z platformy biznesowej.  
Pryor Distribution Business Platform

 

Jak zamówić produkty Tabaibaloe

Odwiedzając Wyspy Kanaryjskie nie sposób jest nie trafić na markę Tabaibaloe, gdyś dostępna jest w bardzo szerokiej dystrybucji na wszystkich wyspach w największych sieciach handlowych - Marcadona, Hiperdino, Spar, 5th Avenue, Sabina Store oraz na każdej strefie wolnocłowej,  dzięki temu marka jest bardzo rozpoznawalna wśród turystów w całej Europie.

Tabaibaloe niebawem będzie dostępna w szerokiej sprzedaży detalicznej na terenie Polski ! Więcej szczegółów już niedługo.

Gdzie kupić produkty Tabaibaloe?

Tabaibaloe to marka, która wywodzi się z Wysp Kanaryjskich - powstała w 2007 roku na Teneryfie. Swoje produkty opracowywują na bazie kanaryjskiego aloesu, który jest najbardziej popularny i doceniany przez konsumentów. Proces dojrzewania aloesu odbywa się w BIOSFERZE, kimacie Oceaniczno-Subtropikalnym- jest otulony stałym słońcem oraz oceaniczną bryzą- dzięki temu jest surowcem bezkonkurencyjnym, bardzo bogatym w cenne, naturalne właściwości m.in wykazuje bardzo wysoką zawartość polisaharydu Acemannan, witamin oraz minerałów.

 


Tabaibaloe kosmetyki aloesowe z TeneryfyTabaibaloe kosmetyki aloesowe z Teneryfy

Dowiedz się wiecej o Tabaibaloe - kosmetykach aloesowych z Teneryfy

Co to za firma Aloe Plus Lanzarote. Czym zajmuje się firma Aloe Plus Lanzarote?
12 października 2023

Tabaibaloe kosmetyki aloesowe z TeneryfyKosmetyki aloesowe marki Tabaibaloe dostępne są w sprzedaży hurtowej w naszej dystrybucji!

Rozszerzamy gamę produktów aloesowych z Wysp Kanaryjskich na każdą kieszeń!
 


 

K O N T A K T

BIURO@PRYORDISTRIBUTION.EU

ZAMOWIENIA@PRYORDISTRIBUTION.EU

00-020 WARSZAWA
CHMIELNA 2/31

 

 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI

DANE KONTAKTOWE

 DOSTAWA

REGULAMIN