K O N T A K T

BIURO@PRYORDISTRIBUTION.EU

ZAMOWIENIA@PRYORDISTRIBUTION.EU

00-020 WARSZAWA
CHMIELNA 2/31

 

 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI

DANE KONTAKTOWE

 DOSTAWA

REGULAMIN

CHMIELNA 2 / 31 WARSZAWA

329,00 PLN

Kup Gel Relax Aloe Plus Lanzarote

SOK ALOESOWY 1L  
MYALOE CANARY ISLANDS


Wysokiej jakości naturalny sok aloesowy z Wyspy Kanaryjskiej Lanzarote
Idealnie oczyszczony z aloiny i emodiny!

Z PODWÓJNĄ ZAWARTOŚCIĄ MIĄŻSZU!OPIS PRODUKTU:

Wysokiej jakości, naturalny sok aloesowy, tłoczony z ekologicznego surowca na wyspie Lanzarote. 
 

Sok spełnia wymogi Komisji Europejskiej (EU) 2121/468. Produkt powstał z surowca, który przeszedł szczegółową kontrolę jakości. Zawartość DHA jest zredukowana do minimum. 

Aloes został idealnie  oczyszczony z ALOINY I EMODINY - potwierdzone laboratoryjnie.

                                  

Oryginalny Sok z Aloesu MYALOE CANARY ISLANDS zawiera PODWÓJNĄ ilość miąższu, dzięki temu zawartość błonnika wynosi 2.8g na 100ml!
 

Wartość energetyczna soku na 100 ml:

211,00 KJ / 50,46 Kcal

Tłuszcz: 1.5 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.0 g

Węglowodany: 0.2 g

w tym cukry 0.1 g

Błonnik: 2.8 g 

Białko: 0.34 g

 

Aloes z Wysp Kanaryjskich jest najbardziej popularny i doceniany przez specjalistów, ponieważ jego proces dojrzewania odbywa się w BIOSFERZE, klimacie Oceaniczno – Subtropikalnym, otulony stałym słońcem, oceaniczną bryzą - dzięki temu jest surowcem bardzo bogatym w cenne, naturalne właściwości m.in wykazuje bardzo wysoką zawartość polisaharydu Acemannan, witamin oraz pozostałych minerałów.

 

ZASTOSOWANIE:

  • do poprawienia funkcji trawiennych
  • ułatwienia trawienia oraz wchłanianie pokarmów 
  • do regulacja funkcji jelitowych
  • do wzmicnienia odporności
  • odbódowa i regeneracja
     

 

Do produkcji linii MYALOE CANARY ISLANDS została dedykowana specjalna plantacja aloesowa w urokliwej lokalizacji na wyspie Lanzarote, tuż nad samym brzegiem Oceanu Atlantyckiego.

Proces dojrzewania sadzonek aloesowych trwał ponad 4.5 roku, po tak długim okresie liście zostały poddane przedprodukcyjnemu procesowi kwalifikacji, w którym oceniana była m.in. mięsistość, soczystość, ogólna kondycja rośliny oraz gotowość liści do ścięcia.

                                                                             ♦  

Liście aloesowe, które uzyskały najwyższą kategorię A+ (oceniane jako wpełni dojrzałe) zostały zakwalifikowane do dalszego etapu, czyli dokładnego oczyszczenia z aloiny oraz emodiny, analizy laboratoryjnej i finalnej produkcji kosmetyków oraz soku aloesowego.

 

Czas dojrzewania naszych roślin jest długi, ponieważ do produkcji wykorzystujemy tylko w pełni dojrzałe liście aloesu, czyli takie które w sposób naturalny, bez presji czasu dojrzeją i są bogatym źródełm witaminy oraz minerałów. Dokładne oczyszczenie liści aloesowych z Aloiny i Emodiny jest naszym priorytetem, aby wdrożyć do produkcji surowiec bezpieczny w trosce o zdrowie naszych konsumentów.             

                                                               

Dzięki wysokim stanadrom wdrożonym na każdym etapie naszych działań stworzyliśmy innowacyjną markę MYALOE CANARY ISLANDS która wysoko stawia poprzeczkę konkurencyjnym produktom aloesowy na rynku.

 


 

07 lipca 2023