CHMIELNA 2 / 31 WARSZAWA

Oryginalny żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 1L. KOD EAN: 8435118400619 OPIS PRODUKTU: 97 % Czysty Żel Aloesowy Kosmetyczny wyprodukowany z ekologicznego aloesu, który dojrzewa na
  Oryginalny żel Aloesowy do wszechstronnego zastosowania kosmetycznego z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 250ml KOD EAN: 8436571431042 Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny jest już w nowym opakowaniu,

W 2008 roku zostało otwarte pierwsze muzeum aloesu na wyspie Lanzarote w miejscowości  Punta Mujeres - uważane za świątynię aloesu na Lanzarote.
Pierwsze muzeum aloesu zostało otwarte w celu popularyzowania i promowania najwyższej jakości aloesu, jego historii, tajników uprawy oraz edukacji turystów z całej Europy. Eksperci Aloe Plus Lanzarote przeprowadzają szkolenia oraz dzielą się wiedzą o tej wspaniałej roślinie m.in. jakie posiada właściwości, jak odróżnić oryginalny aloes od fałszywego i wiele, wiele innych cennych informacji. 

Sukces pierwszego muzeum przyczynił się do powstania pięcu kolejnych muzeów m.in Muzeum Aloesu w Yaizie (2013); Muzeum Chinijo: Aloe Vera i La Graciosa (2014); Muzeum Aloe Vera Teguise (2015) i Muzeum Teneryfy (2015 i 2019)

 

                                  Odwiedż muzeum aloesu na Lanzarote w Punta Mujeres          Odwiedź pierwsze muzeum aloesu w Europie!  

                  Punta Mujeres Lanzarote odwiedź niepowtarzalne muzeum aloesu na Wyspach Kanaryjskich

 


Wszystkie produkty Aloe Plus Lanzarote są dostępne na stronie www.pryordistribution.eu
 


 


 

Muzeum aloesu Aloe Plus Lanzarote

Aloe Plus Lanzarote posiada ponad 30 punktów sprzedaży na samej wyspie Lanzarote.

Odwiedzając Gran Canarię, Teneryfę i La Graciosę również możemy odwiedzić loklane sklepy producenta.
W Polsce znajduje się główny magazyn centralny produktów Aloe Plus Lanzarote i Aloe Plus Canarias oraz siedziba wyłącznego dystrybutora Pryor Distribution.

 

Za pośrednictwem Pryor Distribution realizowane są ekspresowe wysyłki produktów do klientów detalicznych oraz partnerów biznesowych do Niemiec, Francji, Czechy, Słowacji oraz Włoch. 
Zamawiając prodykty przez platformę Sklep Online Pryor Distribution  nasi klienci z Europy środkowej oraz wschodniej mają pełną gwarancję natychmiastowej wysyłki pełnowartościowych produktów, które zostały oclone oraz w pełni opodatkowane.

 Wyspy Kanaryjskie pod względem gospodarczym nie należą do UE wziązku z tym towar wysyłany bezpośrednio z wysp podlega restrykcyjnym warunkom oraz regulacją dostaw do Europy.
Dzięki naszej opracowanej i rozbudowanej strukturze dostaw, klienci Pryor Distribution otrzymują zamówiony towar w ciągu 1-2 roboczych, znacząco wyprzedzając wysyłki bezpośrednie z Wysp Kanaryjskich do Europy, które trwają bardzo długo-nawet do 30 dni roboczych.
Polityka dostawy, zwrotów oraz wymiany produtków za pośrednictwem Pryor Distribution jest natychmiastowa i przyjazna dla naszych klientów, nieobciążająca podatkami Europejskimi typu VAT, CŁO, AKCYZY oraz drogimi kosztami transportu (Wyspy Kanaryjskie-Europa, a w sytuacji zwrotu Europa-Wyspy Kanaryjkie)


 

                Zamów online produkty Aloe Plus Lanzarote w Polsce                                                              Zamów bezpośrednio u dystrybutora Pryor DistributionZamów bezpośrednio u dystrybutora www.pryordistribution.eu

Gdzie kupić produkty Aloe Plus Lanzarote?

Firma Aloe Plus Lanzarote od ponad dekady specjalizuje się w produkcji naturalnych i ekologicznych produktów kosmetycznych oraz spożywczych.
Producent bazuje na własnym, wyjątkowym surowcu aloesowym, który dojrzewa w najatrakcyjniejszym położeniu geograficznym w całej Europie!
Aktualnie Aloe Plus Lanzarote posiada ponad 55 000 m2 upraw aloesu z certyfikatem ekologicznym na wyspie Lanzarote.

Firma powstała dokładnie w 2007 roku, od tego czasu koncentruje swoje działania wyłącznie na uprawie ekologicznego surowca aloesowego oraz wdrażaniu

go we własne produkty spożywcze i kosmetyczne. Aloe Plus Lanzarote stał się czołowym eksporterem świeżo tłoczonego, ekologicznego soku aloesowego

na rynku Europejskim dla producentów spożywczych oraz farmaceutycznych.
Aloe Plus Lanzarote obecnie zatrudnia na Wyspach Kanaryjskich ponad 70 osób (której kadra składa się w 95% z kobiet) firma stała się liderem w branży kosmetycznej nie tylko na wyspie Lanzarote, ale również na całych Wyspach Kanaryjskich i Europie.

Historia Aloe Plus Lanzarote

Co to za firma Aloe Plus Lanzarote. Czym zajmuje się firma Aloe Plus Lanzarote?
05 maja 2022

O Firmie Aloe Plus Lanzarote 

Kiedy powstało Aloe Plus Lanzarote?

Czym zajmuje się marka Aloe Plus Lanzarote
Dowiedz się więcej o najpopularniejszym producencie aloesu na Wyspach Kanaryjskich.

 


 

                                                                                                        Poznaj histroię marki Aloe Plus Lanzarote                                                                                                                                      

K O N T A K T

BIURO@PRYORDISTRIBUTION.EU

ZAMOWIENIA@PRYORDISTRIBUTION.EU

00-020 WARSZAWA
CHMIELNA 2/31

 

 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI

DANE KONTAKTOWE

 DOSTAWA

REGULAMIN