CHMIELNA 2 / 31 WARSZAWA

Oryginalny żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 1L. KOD EAN: 8435118400619 OPIS PRODUKTU: 97 % Czysty Żel Aloesowy Kosmetyczny wyprodukowany z ekologicznego aloesu, który dojrzewa na
  Oryginalny żel Aloesowy do wszechstronnego zastosowania kosmetycznego z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 250ml KOD EAN: 8436571431042 Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny jest już w nowym opakowaniu,

Ekologiczny aloes z Lanzarote jest najbardziej popularny i doceniany przez specjalistów,  jest surowcem bardzo bogatym w cenne, naturalne właściwości, wykazuje bardzo wysoką zawartość polisaharydu Acemannan, witamin oraz pozostałych minerałów.
W ostatniej dekadzie Wyspy Kanaryjskie - a dokładnie Lanzarote stało się czołowym eksporterem ekologicznego surowca aloesowego na cały świat, pozyskując wiodących partnerów biznesowych na rynku farmaceutycznym, którzy pracują nad rozwojem cząsteczek organicznych do tworzenia leków, m.in. w procesie leczenia różnych chorób.


Żel aloesowy ALOE CANARIAS został dokładnie oczyszczony z aloiny i emodiny!

Aloina to ciemno żółta substancja, która znajduje się pomiędzy miąższem aloesowym, a jego skórą - głownym jej działaniem  jest zabezpieczenie rośliny przed szkodnikami, natomiast w kontakcie z naszą skórą powoduje podrażnienia oraz wykazuje silne działanie alergiczne.  Produkt bezpieczny dla dzieci idealny dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Polecany przy atopowym zapaleniu skóry!

 

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny w nowej wersji. Najlepsze kosmetyki aloesower z Wysp Kanaryjskich dostępne w Polsce!

 

LANZAROTE - wyjątkowo piękna i różnorodna wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich.Wulkaniczne jaskinie, jeziora lawowe i kratery połączone z pięknymi złocistymi plażami i krystaliczną wodą, to naturalne dziedzictwo zostało uznane przez UNESCO za rezerwat BIOSFERY w 1993 roku.

Średnia roczna temperatura na wyspie wynosi 22°Celsjusza. Naturalne waruki jakie posiada wyspa Lanzarote, czyli klimat Oceaniczno-Subtropikalny, stabilne temperatury, stałe nasłonecznienie, wulkaniczna gleba - wplywają bardzo pozytywnie na proces dojrzewana aloesu.

Lanzarote to wyspa, która została uznana za cud przyrody. W 1993 roku została wpisana na listę UNESCO jako Światowy Rezerwat Biosfery!


Żel aloesowy Aloe Canarias 250ml dostępny online:
Gel Puro Aloe Canarias 250ml

Dlaczego żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich jest tak wyjątkowy?

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny w nowej wersji. Najlepsze kosmetyki aloesower z Wysp Kanaryjskich dostępne w Polsce!

Nowe opakowanie, INNOWACYJNA formuła oraz skład żelu aloesowego z Wysp Kanaryjskich!
Gel Puro Aloe Canarias dostępny w pojemności 250ml

Gel Puro Aloe Canarias 250 ml Żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich

Producent żelu aloesowego Aloe Plus Lanzarote, który był dostępny w wersji naturalnej (zdjęcie podglądowe poniżej) został dopracowany i jest dostępny w sprzedaży w wersji BIO!  GEL PURO ALOE CANARIAS 250ml

 

       Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny w nowej wersji. Najlepsze kosmetyki aloesower z Wysp Kanaryjskich dostępne w Polsce!   Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny w nowej wersji. Najlepsze kosmetyki aloesower z Wysp Kanaryjskich dostępne w Polsce!    Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny w nowej wersji. Najlepsze kosmetyki aloesower z Wysp Kanaryjskich dostępne w Polsce!

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 250 ml

Co to za firma Aloe Plus Lanzarote. Czym zajmuje się firma Aloe Plus Lanzarote?
31 sierpnia 2023

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 
NOWA WERSJA

Nowa wersja żelu aloesowego - Gel Puro Aloe Plus Lanzarote jest już dostępna!

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny w nowej wersji. Najlepsze kosmetyki aloesower z Wysp Kanaryjskich dostępne w Polsce!

 

K O N T A K T

BIURO@PRYORDISTRIBUTION.EU

ZAMOWIENIA@PRYORDISTRIBUTION.EU

00-020 WARSZAWA
CHMIELNA 2/31

 

 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI

DANE KONTAKTOWE

 DOSTAWA

REGULAMIN