R E G U L A M I N

P Ł A T N O Ś Ć

P O L I T Y K A  P R Y W A T N O Ś C I

A D O S T A W A

00-020 Warszawa
Chmielna 2/31

 

 

biuro@pryordistribution.eu

zamowienia@pryordistribution.eu

K O N T A K T

 

Aloe Plus Lnazarote i certyfikacja zrównoważonego rozwoju turystyki
Dowiedz się więcej na temat certyfiacji Biosphere Turimso dla Aloe Plus Lanzarote

 


 

                                                                                                                  Lanzarote certyfikaty Aloe Plus Lanzarote Certyfikacja

Aloe Plus Lanzarote Certyfikacja

09 maja 2022
Certyfikacje firmy Aloe Plus Lanzarote

Biosphere Turismo Aloe Plus Lanzarote Certyfikacja

Biosphere Turismo -  Międzynarodowa organizacja non-profit. Od ponad 20 lat Biosphere Turismo pracuje i zajmuje się promocją odpowiedzialnej turystyki na poziomie międzynarodowym oraz wspiera ideę zrównoważonego rozwoju turystyki, która ma na celu współpracę z przedsiębiorcami z szerokiego sektora turystycznego  w prowadzeniu modelu turystyki nieagresywnej dla natury, bez narażania i odpowiedzialności przyszłych pokoleń za współczesne działania.
Certyfikacją Biosphere Turismo zostało objęte Aloe Plus Lanzarote  - certyfikacja obejmuje muzea aloesowe, które należą do Aloe Plus Lanzarote.

Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote Certyfikacja Biosphere

Muzeum aloesu Aloe Plus Lanzarote to centrum kulturalne cieszące się dużą popularnością oraz zaintereowaniem wśród turystów z całej Europy to miejsce, w którym specjaliści odkrywają historię aloesu, sposób pielęgnacji, uprawy oraz skutecznego oczyszczania liści z aloiny.
Oprócz aloesu turyści uzyskują cenne informacje o innych zasobach naturalnych Wysp Kanaryjskich takie jak:

 

 Sól Oceaniczna

 Pyl Wuklaniczny
 Dzika Róża
 Winogrono
 Oliwa z Oliwek
 Algi Oceaniczne

 

Lanzarote Biosphere certyfikacja muzeum aloesuMuzeum aloesu aloe plus lanzarote certyfikat
Muzeum aloesu poddane certyfikacji Aloe Plus Lanzarote

LANZAROTE BIOSFERA CERTYFIKACJA

Lanzarote to pierwsza destynacja na świecie, która otrzymała certyfikat Biosphere Responsible Tourism!

Wyspa została opracowana w sposób zrównoważony i w pełnej harmonii z otoczeniem, zwłaszcza dzięki pracy artysty Césara Manrique.
Cesar Manrique pozostawił swój ślad na krajobrazie Lanzarote, przekazał miłości szacunek do ziemi. Lanzarote to kraina, w której tradycją jest łączenie sztuki z przyrodą oraz zrównoważoną turystyką. 

Lanzarote  została uznana uznana za cud przyrody! W 1993 roku została wpisana na listę UNESCO jako Światowy Rezerwat Biosfery! 

 


 

 

_____________________________________________________ Oryginalny żel Aloesowy do wszechstronnego zastosowania kosmetycznego z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 1L ___________________________________________________________ OPIS PRODUKTU: 97 % Czysty Żel Aloesowy Kosmetyczny wyprodukowany z ekologicznego aloesu,
_____________________________________________________ Oryginalny żel Aloesowy do wszechstronnego zastosowania kosmetycznego z Wysp Kanaryjskich. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 250ml ___________________________________________________________ OPIS PRODUKTU: 97 % Czysty Żel Aloesowy Kosmetyczny wyprodukowany z ekologicznego aloesu,

CHMIELNA 2 / 31 WARSZAWA